ERP/CRM Dolibarr

Jak je již z názvu patrné, je Dolibarr komplexní ERP systém (zkratka vysvětlena v článku zde) a CRM systém (článek zde).

 

Působnost

Použití této ekonomické, skladové, výrobní, servisní a obchodní webové aplikace je celosvětové. V Evropě se nejvíce využívá ve Švýcarsku, Německu a Francii, ale najdete ji i v dalších státech EU (Rakousko, Řecko, Španělsko).

Velkou cenovou i funkční výhodou je běh na linuxových serverech a mySQL (článek o mySQL), což oproti serverům s Windows a MSSQL je ohromná cenová úspora na licencích.

 

Provoz

Informační systém Dolibarr lze nainstalovat jak přímo na Váš server, tak i do cloudu (článek o cloudu). Běží na všech operačních systémech (windows, MAC, Linux) a na mobilních zařízeních a tabletech (iOS, Android).

 

Co obsahuje za aplikace?

Systém obsahuje všechny běžně používané aplikace pro efektivní a uživatelsky jednoduché vedení a řízení provozu a obchodu firmy. Všechny obsažené moduly a aplikace jsou vysvětleny na stránce s popisem modulů zde. Zahrnuje v sobě například Adresář, Obchod, Fakturace, Servis, CRM, Marketing, Projekty, Reportovací nástroje, atd.

 

Výhody

Velkou výhodou je velká komunita vývojářů z celého světa, která systém obohacuje o řadu doplňků, které vyvíjí pomocí standardů a standardních vývojových nástrojů, takže je zaručena 100% kompatibilita. Další velkou výhodou je široká základna uživatelů, pracujících v informačním systému Dolibarr, takže se dbá na kvalitní a bezchybný vývoj celého systému. Neprovádí se žádné zběsilé upgrady systému, které způsobují následnou nestabilitu a časové a finanční ztráty.

 

Shrnutí

ERP/CRM Dolibarr je uživatelsky jednoduchý informační systém pro střední, velké i malé společnosti. Skrývá v sobě řadu funkcionalit a možností integrace, propojení a otevřenosti. Díky tomu, že jádro je pod open source licencí, tak je i za velice příznivou cenu, kterou si může dovolit každý. Na vývoji a testování jádra systému se podílí obrovská komunita vývojářů a testerů z celého světa. Tento informační systém lze snadno provozovat v cloudu, takže nemusíte platit za udržování serverů, síťové infrastruktury a dalších poplatků za licence serverových aplikací. Prostě jen zapnete počítač, webový prohlížeč a vše funguje.

 

Máte zájem o informační systém v cloudu? Kontaktujte nás přes formulář níže.