Eshop a obchod

Eshop i obchod

Kategorii jsme spojili dohromady, protože se stalo standardem dnešní doby, že i klasický kamenný obchod má nebo spíše měl by být i svoji online podobu. Je běžné potkat, že eshop mají například antikvariáty. 
Pokud chcete vědět co náš systém může nabídnout obecně obchodům jste tu správně.

více

Prodej, fakturace, účty

Jednoduše prodávejte, tiskněte faktury, účtenky.

Katalog – skladová karta

Vytvářejte si karty služeb, které potom můžete nastavit do šablon faktur v nejčastějších kombinacích.

Evidence, statistika

Tvoříte evidenci dokladů z kterých si můžete vytvářet reporty, statistiky a grafy. Přehledně víte, kdykoliv a kdekoliv jak si vede Vaše podnikání.

Výroba

Pokud Váš obchod zahrnuje v jakémkoliv procesu výrobu můžete jednoduše spravovat doklady. Plánujte zdroje, kalkulujte. Výdej materiálu ze skladu, podíl práce pro výrobu. Sledujte efektivitu a výkonnost.
Vhodné například pro cukrárnu, pekárnu nebo restauraci, ale celou řadu jiných výrobních odvětví.

Sklad, evidence, nákup

Veďte si jednoduše skladové hospodářství, evidujte výdeje a příjmy.

Výdej, fakturace

Samozřejmě evidujte každý výdej, který se projeví okamžitě ve skladu, vystavte dodací list nebo fakturu. Sledujte a evidujte čísla zásilek a přepravních společností pro jednotlivé objednávky. 

Help Desk

Působte profesionálně, vždyť profesionály jste.

V každém podnikání je důležité doporučení zákazníka a u IT servisů dvojnásob. Pro Vás je důležité, pokud Vás firma, kterou spravujete doporučí dále. Nejlépe zapůsobíte, když se odlišíte. Ideální je Vau efekt. Pokud máte funkční support, na který se zákazníci mohou s důvěrou obrátit, máte vyhráno. Každý zákazník je důležitý a pokud i ten nejmenší má pocit, že se o něj staráte jako o největšího, může se největším snadno stát nebo Vám jiného přivést. 

Kromě toho Vám Help Desk přinese přehled v nevyřešených požadavcích zákazníků a usnadní Vám výběr priorit. 

CRM systém

Klíčové zákazníky mějte pod kontrolou. Komplexní systém, který Vám dovolí vést si evidenci, plánovat a neopomenout nic důležitého.  

Mám zájem o více informací