Finanční služby

everse_team_5-min

Finanční

služby
 

Hypoteční, pojišťovací, finanční poradce. Všechny spojuje (nebo by aspoň mělo) skvělé a bezchybné CRM, protože vztah se zákazníkem je pro ně vše. Jejich podnikání je postavené na důvěře a doporučení. Masivní CRM je základ..

více

CRM systém

Zákazníky můžete mít pod kontrolou opravdu jednoduše, Využijte předdefinovaná pole jako adresa, email, telefon, poznámky, reprezentant a pokud Vám nebudou stačit vytvořte si vlastní. Neslouží pouze k evidenci, ale na j analýze nebo filtrování.  

Status kontaktu

Zvolte si status u kontaktu, kde můžete definovat například potencionálního zákazníka nebo různé úrovně podle svých potřeb. 

Vytvářejte nabídky

Pro konkrétní zákazníky vytvářejte nabídky na míru. Dokument nabídky nebo objednávky si můžete také sami navrhnout v jednoduchém editoru. Buďte konkrétní, buďte originální.

Mějte zákazníky pod kontrolou

filtrujte svoji databázi podle jakéhokoliv atributu. Posílejte email přímo z aplikace pomocí šablon. Můžete rovněž využít hromadného zasílání emailů. Import a export databáze zákazníků je samozřejmostí.

Prodej, fakturace, účty

Jednoduše prodávejte, tiskněte faktury, účtenky.

Katalog – skladová karta

Vytvářejte si karty služeb, které potom můžete nastavit do šablon faktur v nejčastějších kombinacích.

Evidence, statistika

Tvoříte evidenci dokladů z kterých si můžete vytvářet reporty, statistiky a grafy. Přehledně víte, kdykoliv a kdekoliv jak si vede Vaše podnikání.

Výroba

Pokud Váš obchod zahrnuje v jakémkoliv procesu výrobu můžete jednoduše spravovat doklady. Plánujte zdroje, kalkulujte. Výdej materiálu ze skladu, podíl práce pro výrobu. Sledujte efektivitu a výkonnost.
Vhodné například pro cukrárnu, pekárnu nebo restauraci, ale celou řadu jiných výrobních odvětví.

Help Desk

Působte profesionálně, vždyť profesionály jste.

V každém podnikání je důležité doporučení zákazníka u IT Servisů dvojnásob. Pro Vás je důležité pokud Vás firma, kterou spravujete doporučí dále. Nejlépe zapůsobíte, když se odlišíte. Ideální je Vau efekt. Pokud máte funkční support, na který se zákazníci mohou s důvěrou obrátit, máte vyhráno. Každý zákazník je důležitý a pokud i ten nejmenší má pocit, že se o něj staráte jako o největšího může se největším snadno stát nebo Vám jiného přivést. 

Kromě toho Vám Help Desk přinese přehled v nevyřešených požadavcích zákazníků a usnadní Vám výběr priorit. 

Mám zájem o více informací