kadeřnictví

Kadeřnictví 

Ať už jste dámské kadeřnictví, pánské nebo barber house, jistě kladete největší důraz na klienta, protože z našeho průzkumu plyne, že je právě toto je odvětví, kde se dá na doporučení asi nejvíc. Co to znamená? Musíte být maximálně zaměřeni na vztah ke klientovi.

více

Zákazník až na prvních 3 místech

Znáto to, když Vám přijde přání z banky, že přejí vše nejlepší k narozeninám nebo svátku? Vůbec nezáleží na tom, že Vám přeje robot. Prostě to potěší, a když nepotěší neurazí. Zkrátka jsme lidi a většina je ráda vzpomene-li si na nás někdo.

CRM - to je to oč tu běží

Vaše agenda

Pěkně, úhledně a jasně

Evidence zákazníků je jistě klíčová pro každé kadeřnictví, které nejede „na frontu“. V průběhu roku máte určitě období, kdy je zvýšený zájem o Vaše služby. Období plesů, maturit, svateb, kdy je potřeba plánování ještě větší.

WEB

a pokud máte problém s internetovými stránkami nebo si nevíte s něčím rady, rádi Vám pomůžeme a nemusí to stát všechny peníze světa. Zkuste se zeptat, za to opravdu nic nedáte.

A nyní obecné moduly, které potřebuje většina podnikání

Prodej, fakturace, účty

Jednoduše prodávejte, tiskněte faktury, účtenky.

A pokud si myslíte, že v kadeřnictví eshop nepotřebujete zamyslete se nad dárkovými poukázkami, že to nestojí za to? Ale ano, stojí.

Katalog – skladová karta

Vytvářejte si karty služeb, které potom můžete nastavit do šablon faktur v nejčastějších kombinacích.

Evidence, statistika

Tvoříte evidenci dokladů z kterých si můžete vytvářet reporty, statistiky a grafy. Přehledně víte, kdykoliv a kdekoliv jak si vede Vaše podnikání.

Výroba

Pokud Váš obchod zahrnuje v jakémkoliv procesu výrobu můžete jednoduše spravovat doklady. Plánujte zdroje, kalkulujte. Výdej materiálu ze skladu, podíl práce pro výrobu. Sledujte efektivitu a výkonnost.
Vhodné například pro cukrárnu, pekárnu nebo restauraci, ale celou řadu jiných výrobních odvětví.

Sklad, evidence, nákup

Veďte si jednoduše skladové hospodářství, evidujte výdeje a příjmy.

Sklad nemusí být velký, stačí malý skládek se šampony, třeba i skříň, která nemá evidenci a už může být zmatek nebo zbytečné výdaje. Ale pokud si vedete virtuální evidenci a skutečně udržujete fyzický stav v souladu nemusíte si pře každým nákupem dělat inventuru. Vše zkrátka máte v systému a s daty se dá lehce pracovat. Tomu se vážení říká strategické plánování nebo nákup.

Výdej, fakturace

Samozřejmě evidujte každý výdej, který se projeví okamžitě ve skladu, vystavte dodací list nebo účet. Sledujte a evidujte čísla zásilek a přepravních společností pro jednotlivé objednávky. 

Mám zájem o více informací