Jste pořád v pohybu? Pracujete nejen v kanceláři, ale i doma nebo na cestách? Jste neustále obklopeni problémy a připadáte si jako hasič, který neustále řeší urgentní situace?

Jsme klíčem k zastavení těchto výzev a záleží nám, aby podnikový systém splňoval Vaše klíčové požadavky a pomohl Vám transformovat podnikání do jednoho funkčního celku. Prakticky stále přidáváme další vylepšení, nové moduly a integrace na e-shopové systémy a účetní aplikace.

Budeme vaším partnerem a proto řešíme i ty nejmenší detaily. Níže si můžete prohlédnout oblasti a jejich moduly díky, kterým můžete snadno dosáhnout úspěchu a efektivity. Vaše digitalizovaná firma je zde.

Obchod a CRM

Evidujte zákazníky a dodavatele, jejich kontakty a pobočky, zobrazení na mapě, mapa firem pod servisní smlouvou. Náš nástroj umožňuje plánování schůzek a zápisy z jednání. Integrovaný nástroj pro hromadný e-mailing. Tvořte nabídky, propojte je s akvizičními projekty a fakturujte. Aplikace je plně mobilní a podporuje synchronizace kalendáře a kontaktů do mobilů a tabletů. 

Zákazníci a Dodavatelé

Projekty a obchodní příležitosti

Objednávky

Evidence smluv a paušály

HelpDesk a Zákaznické tikety

Nabídky

Maloobchod / POS

Chci ukázku

PRODUKTY A SKLAD

Evidujte příjmy a výdeje ze skladu. Sledujte expedici a pohyby zboží po skladu. Aplikace umožňuje sledovat stav nákupních objednávek, jejich vykrytí. Dělejte inventury. Umožňuje evidenci a sledování spotřeby produktů, zboží, sklad náhradních dílů, sklady zákazníků, sklady servisních techniků. 

Zboží, služby a materiál

Sklady

Expedice

Výroba

Nákup a schvalování

Chci ukázku

SERVIS A MONTÁŽE

Nejcennější je dnes čas, jak vašich zaměstnanců, tak i vašich zákazníků, proto přicházíme v oblasti servisu a péče o zákazníky s řadou intuitivních automatických nástrojů. Patří mezi ně elektronická evidence výkazů a spotřebovaného materiálu, elektronické podepisování výkazů, dodacích listů přes tablet, mobil nebo počítač. Mezi další funkce patří hlídání pravidelných servisů, automatická pravidelná fakturace, docházkový list a další.

Tikety

Výkazy

Agenda

Kniha jízd

Projekty

HelpDesk

Chci ukázku

PRODUKTIVITA

Projekty a úkoly

Zásahy

Agenda

Kniha jízd

Chci ukázku

PERSONALISTIKA

Zaměstnanci

Dovolená

Nábor zaměstnanců

Evidence práce

Chci ukázku

Říká se o nás…

PRO VÍCE INFORMACÍ NÁS KONTAKTUJTE

Budeme Vás kontaktovat ještě dnes. Osobně nebo přes online schůzku vám ukážeme, jak pomůžeme transformovat a digitalizovat podnikání s naší aplikací.