WEB 

Postavíme Váš web. Statické webové stránky nebo e-shop?
Zkuste nám říct Váš nápad a my Vám zkusíme odpovědět.
Pokud Vám budeme vyhovovat a vy nám, pustíme se do toho. 

Proč si vybíráme projekty? Neprodáváme zboží, ale služby. Naše služby. Našim projektům obětujeme nejen čas, ale i všechnu naši kreativitu. Nechceme na Vás vydělat jenom peníze, chceme dělat něco co má smysl a posune to dopředu nás i Vás. 

více

Musí to šlapat

Váš web se budeme snažit propojit s Vaším systémem a automatizovat jak jen to půjde.

Jsme dost líní na to, abychom obětovali vše automatizaci. 

Je jedno jestli používáte náš systém nebo jiné ERP či CRM systémy. Pokusíme se propojit Váš systém s webem. Užitečné to je zejména pro e-shopy, ale jistě najdeme i jiné možnosti. 

B2B, B2C, B2B&B2C 

je jedno jestli jste maloobchod, velkoobchod nebo obojí. 

 

Máme zkušenosti

Nejraději tvoříme weby na platformě WordPress. Nebudeme Vám tvrdit, že si píšeme vlastní kód a jsme jedineční a nejlepší na trhu. Na platformě WordPress běží miliony webů a pracují na jejím vývoji tisíce designerů, programátorů a vývojářů. Bylo by malicherné a naivní si myslet, že bychom našli lepší řešení. Jistě bychom dokázali napsat kód svého eshopu, ale má to význam? A tak jsme si řekli, že redakční systémy nebo krabicová řešení budou postačovat pro většinu zákazníků. Naši energii věnujeme zdokonalení a ladění než vymýšlení vymyšleného.
Zkrátka kolo není potřeba vynalézt dvakrát, no ne?

Čím jsme si tedy prošli? 

WordPress, Prestashop, Dolibarr web, Eshop-rychle, Shoptet, Drupal a jiné. 

 

Propojení, automatizace

Propojení webu s ERP&CRM systémem, tedy s Vaší firmou.

Eshop nebo web

Co vlastně dokážeme? Postavit kompletně nový web. Pokud máte připravené aspoň ceníky nebo popisky je to lepší :-). Pokud máte připravené obrázky je to skvělé. Samozřejmě je možné, že to celé postavíme na zelené louce a budeme Vaším partnerem v dobrém i zlém. 

Mám zájem o více informací