Co je ERP?

Obecně je to systém, který zastřešuje firemní informační systém jehož součástí může být i ekonomický software případně tento je ERP samotný.

Na truhu je celá řada programů a vy si pravděpodobně jeden zvolíte. Věnujte prosím výběru pozornost. Ovlivní to Vaše podnikání mnohdy na dlouhá léta.

Obecně platí, že spíše než na softwaru záleží na znalostech uživatele ho používat a na optimální integraci s ostatními nástroji a nastavení BPM.

 

Jako nezávislí konzultanti Vám můžeme doporučit a představit produkt přesně pro Vaše potřeby. Máme zkušenosti s řadou informačních a erp systémů. Zejména s produktem ITIS Podnik ERP CRM

Jsme schopni Vám skutečně pomoci s výběrem. Přechod na jiný systém v pozdější firemní fázi může být časově i finančně náročný, je tedy třeba zvolit správný produkt bez kompromisů hned na začátku. Určitě je to levnější.

 

 

Ke každému zmíněnému produktu Vám dokážeme nabídnou stálou správu. Dokážeme pomoci s tvorbou číselníků, importů a nastavení reportů. Nastavit procesy. Skloubit ostatní nástroje. Ideálním stavem je poté úplná systémová integrace například s pomocí nástroje ITIS Podnik ERP CRM

 

“ideální systémová integrace je jeden funkční firemní ekosystém.  Fungující jistota Vašeho podnikání, která Vám dá plnou kontrolu nad Vaší společností.”  
                                                                          Stanislav Kachlík

Říká se o nás…

I. Import & Export

Ať už se jedná o ruční nebo automatizovaný přenos dat, vydolujeme maximum z Vašeho systému a usnadníme práci.

II. BPM, automatizace

Automatizace šetří čas, peníze a eliminuje chyby. Společně se správně nastavenými firemními procesy je to jedna z nejdůležitější funkcionalit, na kterou je třeba se zaměřit.

III. Tvorba číselníků, nastavení 

Tvorba číselníků, nastavení, správa uživatelů, nastavení práv, propojení s poštovním klientem. 

IV. Reportování

Nastavení funkčních reportů, které Vám přinesou jistotu a svobodu. Na denní, týdenní či měsíční bázi kontrolujte výkon a stav své firmy. Přehledně kontrolujte vše co potřebujete právě Vy.

Konzultace-poradenstvi

Konzultace je důležitá

V ideálním případě se potkáme na osobní konzultaci ohledně ERP systému. Abychom dokázali podat relevantní odpověď měli bychom poznat Vás a Vaší společnost. Poznat zaměstnance a firemní procesy. Potom můžeme s klidným svědomím doporučit úpravy nebo změnu ekonomického softwaru. 

Dále můžeme udělat malý audit a přijít s doporučením z naší strany a po Vašem uvážení začít pracovat na změnách.

Chci nový podnikový systém nebo optimalizovat stávající