Služby

Služby 
obecně

pokud jste se nenašli ve výčtu konkrétních příkladů, podívejte se prosím na obecnou specifikaci naši nabídky pro oblast služeb

více

Fakturace, účty

Vytvářejte faktury a účtenky na pár kliků.

Výroba

Pokud Vaše služby zahrnují v jakékoliv procesu výrobu můžete jednoduše spravovat doklady. Plánujte zdroje, kalkulujte. Výdej materiálu ze skladu, podíl práce pro výrobu. Sledujte efektivitu a výkonnost.

Sklad, evidence, nákup

Veďte si jednoduše skladové hospodářství, evidujte výdeje a příjmy.

Výdej, fakturace

Samozřejmě evidujte každou expedici zásilky, výdej, který se projeví okamžitě ve skladu, vystavte dodací list nebo fakturu. Sledujte a evidujte čísla zásilek a přepravních společností pro jednotlivé objednávky. 

Help Desk

Působte profesionálně, vždyť profesionály jste.

V každém podnikání je důležité doporučení zákazníka u IT Servisů dvojnásob. Pro Vás je důležité pokud Vás firma, kterou spravujete doporučí dále. Nejlépe zapůsobíte, když se odlišíte. Ideální je Vau efekt. Pokud máte funkční support, na který se zákazníci mohou s důvěrou obrátit, máte vyhráno. Každý zákazník je důležitý a pokud i ten nejmenší má pocit, že se o něj staráte jako o největšího, může se největším snadno stát nebo Vám jiného přivést. 

Kromě toho Vám Help Desk přinese přehled v nevyřešených požadavcích zákazníků a usnadní Vám výběr priorit. 

CRM systém

Klíčové zákazníky mějte pod kontrolou. Komplexní systém, který Vám dovolí vést si evidenci, plánovat a neopomenout nic důležitého.  

Mám zájem o více informací